fbpx
Terviseteenused

Naudi tervet elu

Kui kaua oled rääkinud, et ühel päeval kui tervis parem, küll siis hakkad elama. See päev võiks olla juba homme, kui võtad ühendust meie eriarstidega, kes näevad sümptomitest kaugemale ja aitavad haiguse päriselt välja ravida. Uuri lisa ja leia sobiv raviplaan.


Broneeri aeg

Beebid ja väikelapsed

Mida varem, seda parem. Alusta treeningutega varakult ja too oma laps meie tervisemajja füsioterapeudi vastuvõtule, beebimassaaži ja rühmatreeningutesse.

Individuaalne beebimassaaž

Beebimassaaž on lõõgastava ja rahustava toimega, see võimaldab beebil uue elukeskkonnaga turvaliselt harjuda. Beebimassaaž stimuleerib õnnehormoonide tootmist ja pärsib stressihormooni produktsiooni – beebi on rahulikum ja rõõmsam.

Individuaalne füsioteraapia beebidele

Teenus on mõeldud peredele, kes soovivad alates sünnist kuni iseseisva kõndima hakkamiseni (1 eluaastat) igakülgselt toetada oma lapse arengut, ennetada kõrvalekaldeid lapse füüsilises arengus ning aidata last erinevate motoorsete oskuste õppimisel. Teenuse kestus 30 minutit.

Individuaalne füsioteraapia väikelastele

Väikelaste füsioteraapia teenusele on oodatud pered, kes vajavad nõu lapse motoorse arengu toetamisel ning erinevate tervisemurede lahendamisel. Vastuvõtule on oodatud lapsed vanuses 1-3 eluaastat. Teenuse kestus 30 minutit.

Individuaalse füsioteraapia pakett beebidele (5x)

Pakett sisaldab viit individiaalset füsioteraapia seanssi beebidele.

Individuaalse füsioteraapia pakett väikelastele (5x)

Pakett sisaldab viis 30 minutilist individuaalset füsioteraapiaseanssi väikelapsele. Vastuvõtule on oodatud lapsed vanuses 1,5-12 eluaastat.

Nahaprobleemid

Kas teadsid, et nahk on keha kõige suurem organ? Meie tervisekliiniku nahaarst diagnoosib nahahaiguseid ja sugulisel teel levivaid haiguseid ning määrab neile toimiva ravi.

Nahaarsti vastuvõtt

Vastuvõtule on oodatud inimesed erinevate nahahaigustega, nahamoodustiste, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui lähisuguluses on nahakasvajaid. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Nahaarsti korduv vastuvõtt

Teenuse kestus 15 minutit. Korduvaks vastuvõtuks loetakse pöördumist kuue kuu vältel.

Kogu keha uuring dermatoskoobiga

Dermatoskoopia ehk nahauuring annab võimaluse jälgida nahamuudatusi kogu kehal.

Krüoravi lastele

Krüoravi ehk külmutamist kasutatakse healoomuliste nahamoodustiste eemaldamiseks (näiteks soolatüükad). Külmutamise viib läbi nahaarst visiidi käigus ning hind kujuneb vastavalt moodustiste arvule.

Krüoravi täiskasvanutele

Krüoravi ehk külmutamist kasutatakse healoomuliste nahamoodustiste eemaldamiseks (näiteks soolatüükad, konnasilmad). Külmutamise teostab nahaarst visiidi käigus, lisanduv hind sõltub eemaldatavate nahamoodustiste hulgast.

Koeproovi võtmine ja histoloogiline uuring

Koeproovi võtmise vajaduse määrab arst visiidi käigus. Protseduur võib toimuda nii esmase visiidi käigus, kui ka eraldi kokkulepitud ajal. Hind sisaldab koeproovi võtmist ja uuringu tasu, ning see lisandub visiiditasule. Vastavalt vajadusele võib arst teid kutsuda protseduurijärgseks läbivaatuseks ja analüüsitulemuste selgitamiseks korduvvisiidile.

Seborroiliste keratooside eemaldamine

Teenuse vajadust hindab arst. Teenus sisaldab nahamuutuste pindmise kihi eemaldamist koos järgneva krüokirurgia protseduuriga või ilma.

Healoomuliste nahakasvajate eemaldamine

Teenusele suunab arst. Healoomuliste nahapinnal asetsevate kasvajate aparaatne (diatermokauteriga) eemaldamine.

Sünnimärgi või nahakasvaja kirurgiline eemaldamine

Hind sisaldab ühe sünnimärgi või nahakasvaja kirurgilist eemaldamist. Teenuse eelduseks on VIV Living Tervisemaja nahaarsti Dr. Sünne Järna või Dr. Tiina Toomsoni saatekiri. Eemaldatud moodustisele teostatakse histoloogiline uuring.

Sportimine, spordivigastused, taastumine

Liigu hoolega, siis püsid hea tervise juures. Sport ja liikumine on kasulikud tervisele ja üldisele töövõimele. Siiski tulevad selle elu pikendava tegevusega paratamatult kaasa mõned vigastused nii harrastajatel kui ka professionaalidel. Taastumine erinevatest lihaspingetest ja vigastustest algab sel hetkel, kui saame olukorrast ülevaate. Usalda ennast meie spetsialistide hoolde, kes aitavad sind tagasi rajale ja vähendavad uute vigastuste tekkeriski.

Ortopeedi vastuvõtt

Vastuvõtule võivad pöörduda inimesed, kellel esineb probleeme tugi-liikumisaparaadi ehk luude, liigeste, lihaste ja kõõlustega seotud haigustega. Samuti trauma ja ülekoormuse tõttu tekkinud vigastuste korral. VIV Living Tervisemajas kohapeal puudub võimalus teha röntgen ja MRT uuringuid.

Füsioterapeudi konsultatsioon

Teenus on mõeldud kliendile, keda vaevab väiksem tervisemure. Konsultatsioonil ei toimu raviseanssi. Teenuse pikkus 20 kuni 30 minutit.

Füsioterapeudi vastuvõtt

Visiidil tutvub terapeut kliendi tervisliku taustaga, kasutades suunavaid küsimusi ja spetsiifilisi teste. Kliendile koostatakse keabustele vastavalt esmane teraapiaplaan.

Füsioterapeudi korduv vastuvõtt

Klient tagasisidestab teraapiaplaani sobivuse ja iseseisva harjutuse ajal/järgselt tekkinud probleemid. Teenuse pikkus kuni 45 minutit.

Füsioteraapia teenuse pakett (5x)

Pakett sisaldab viis individuaalset 45 minutilist füsioteraapia seanssi.

Kinesioteipimine

Teenusel tutvub terapeut kliendi probleemiga, hindab teibitava piirkonna seisundit ning teostab sobivate tehnikatega probleempiirkonna teipimise. Teenuse kestus umbes 15minutit.

Aparaatne füsioteraapia

Ravi (elektriravi, laserravi) vajab eelnevat füsioterapeudi visiiti või eriarsti suunamist protseduurile. Teenuse pikkus 15 kuni 20 minutit.

Harjutusvara koostamine

Harjutusvara edastamiseks kasutatakse kvaliteetset nutiseadmesõbralikku platvormi, mis võimaldab nii kliendil endal kui ka terapeudil tema taastumist paremini jälgida ning vajalikke muudatusi õigeaegselt teha. Esmase harjutusvara annab terapeut üldjuhul esmavisiidil.

Liigesepunkteerimine/ liigesesisene süst

Liigeshaiguse tõttu võib suureneda liigesvedeliku hulk liigeseõõnes ning tekib liigese valu ja/ või funktsiooni häire. Teenuse käigus punkteeritakse liigest ning vastavalt vajadusele, kas eemaldatakse liigesest liigne vedelik või viiakse liigesesse ravimit. Teenuse hinnale lisandub ravimi hind.

Massaaž

Massaaž on palju enamat kui lihtsalt mõnus lõõgastus. Massaaž on tarvilik leevendus erinevate probleemide korral. Olgu nendeks lihaste ja liigeste valulikkus, liigeseliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, verevarustus- või unehäired. Meie tervisemajas saad valida erinevate massaažiliikide vahel, mis leevendavad su muresid.

Massaaž 30 minutit

Klassikalise osalist massaaži piirkonda saad ise valida kas soovid massaaži seljale, õlavöötmele ja kaela piirkonnale või vajavad mudimist ja venitust väsinud ja pinges jalalihased. Massaaž toob leevendus probleemide korral: lihaste ja liigeste valulikkus, liigesliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, verevarustushäired ja unehäired.

Massaaž 60 minutit

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik, mis sisaldab erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea ja lihasvalusid.

Massaaž 90 minutit

Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea ja lihasvalusid. Massaaži teenust saab teha vastavalt kliendi soovile ja vajadusele kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale, vajadusel ka kuppudega.

Massaažipakett

Massaažipakett on mõeldud kõigile, kes hindavad lõõgastust ja mõnusat enesetunnet. Muidugi ka neile, kellel on lihaspinged, liigeseliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, verevarustus- või unehäired. Pakett sisaldab 5 korda teenust Massaaž 60 minutit. Paketti saab osta ja aegu broneerida VIV Living Tervisemajas kohapeal või telefoni teel. Pakett kehtib 6 kuud alates ostu kuupäevast.

Lastemassaaž 30 minutit

Väsinud lapse immuunsüsteem on kurnatud ja haigustele enim vastuvõetud. Kui laps on stressis, tujukas, hüperaktiivne, rahutu ning tal esineb lihaspingeid (raske koolikott, liigne nutitelefoni kasutamine, traumajärgsed, kaasasündinud haigused jne), unehäireid, keskendumisraskuseid ning ta jääb kergelt viirushaigustesse, siis on lastemassaaž kiireim viis nendest vabaneda. Teenus on mõeldud lastele vanuses 4 kuni 14 aastat.

Rasedate massaaž

Teenus on mõeldud last ootavale emale lihaspingete maandamiseks ja lõõgastumiseks. Massaažilaud kohandatakse rasedale mugavaks - kasutatakse istumist, lamamis ja küliliasendeid vastavalt kliendi soovile. Teenuse kestus 45 minutit.

Naiste tervis

Terve naine on õnnelik naine. Seepärast kuulub meie ridadesse lisaks günekoloogile naiste füsioterapeut. Mõlemad on võtnud eesmärgiks toetada naiste tervist, ennetada probleeme ning muidugi diagnoosida ja ravida erinevaid haiguseid.

Günekoloogi vastuvõtt

Naistearsti ehk günekoloogi ambulatoorne vastuvõtt. Teenus sisaldab vajadusel ultraheliuuringut. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Spiraali paigaldus

Teenus sisaldab konsultatsiooni, vajadusel ultraheliuuringut ja spiraali paigaldamist. Eeldab eelnevat konsultatsiooni arstiga. Spiraali saate osta apteegist retsepti alusel.

Naiste tervise füsioterapeudi vastuvõtt

Füsioterapeut tegeleb kõhu- ja vaagnapõhja lihaste häirete tuvastamise ja seejärel funktsiooni taastamisega kasutades selleks peamiselt kehalisi harjutusi ja manuaalseid võtteid. Vajadusel kasutatakse hindamiseks ultraheli. Vastuvõtule on oodatud kõik naised, kellel esineb kaebuseid vaagna piirkonnas. 

Sünnitusjärgne füsioterapeutiline hindamine ja nõustamine

Naised on oodatud esmasele füsioterapeutilisele hindamisele peale günekoloogi vastuvõttu, tavaliselt 8-12 nädalat peale sünnitust, aga vastavalt oma enesetundele ja valmisolekule. Vastuvõtu eesmärk on anda tagasisidet sünnitusest taastumise kohta.

Naiste tervise füsioterapeudi korduv vastuvõtt

Teenus on mõeldud naiste tervise füsioterapeudi poolt tagasikutsutud klientidele, eeltingimuseks on esmane füsioterapeudi vastuvõtt ja hindamine.

Naiste tervise füsioterapeudi konsultatsioon

Teenusele on oodatud naised, kes soovivad konsulteerida spetsialistiga kõhu- ja vaagnapiirkonna probleemide osas. Tervisliku seisundi hindamiseks ja läbivaatuseks valida teenuseks naiste tervise füsioterapeudi esmane vastuvõtt.

Rasedusaegne füsioteraapia

Rasedusaegne füsioteraapia aitab suurendada sünnituse ajal kasutatavate lihaste tugevust ja paindlikkust, mis võib aidata vähendada sünnituse ajal tekkivate tüsistuste riski. Lisaks annab korralik ettevalmistus ja treenitus naisele enne sünnitust piisavalt meelerahu. Teenuse kestus 45minutit.

rasedusaegne teipimine

Rasedusaegne kinesioteipimine

Toestav teipimine rasedusaegse selja- ja vaagnavalude leevendamiseks.

Viljatusravi õe vastuvõtt

Viljatusravi õe vastuvõtule on oodatud naised ja paarid, kes soovivad nõu viljakusega seotud küsimustes, kehavälise viljastamise, munarakkude külmutamise võimaluste kohta. Iga pere lugu on erinev ja vahel võtab lapse ootamine veidi rohkem aega. Oleme abiks Sinu pere loomisel!

Emakakaelavähi sõeluuring

Organiseeritud sõeluuring on kindla sihtrühma naiste uurimine, kindla intervalliga tõenduspõhiste uuringute abil. HPV (Human papillomavirus) inimese papilloomviiruse uuring – emakakaelavähi sõeluuringus omab tähtsust ainult kõrge riski HPV määramine, madala riski HPV ei seostu emakakaelvähi tekke riski tõusuga ja ei oma kliinilist rolli sõeluuringus. Emakakaelavähi sõeluuringu algus (30 aastaselt), lõpp (65 aastaselt) ja intervall (5 aastat). Teenus on tasuta naistele, kelle sünniaasta vastab sõeluuringusse kutsutute sünniaastale.

Käekirurgia

Kõik on sinu kätes. Käekirurgia on multidistsiplinaarne eriala, mille eesmärk on diagnoosida ja ravida käte vigastusi. Nii kaasasündinud kui ka omandatud haigusi ning deformatsioone, et taastada käe funktsionaalne ja anatoomiline terviklikkus. Meie professionaalne käekirurg määrab edasise ravi ja vajadusel pisioperatsiooni. Viimast teostame siinsamas VIV Livingu Tervisemajas.

Käekirurgi vastuvõtt

Käekirurgia eesmärgiks on diagnoosida ja ravida kogu käe vigastusi, kaasasündinud deformatsioone ja omandatud haigusi.

Karpaalkanali sündroomi operatsioon

Operatsiooni vajalikkust hindab arst. Teenus on vajalik, kui karpaalkanali ahenemise tõttu tekkinud surve mediaannärvile tekitab püsivat valu, tuimust ja nõrkust labakäes ning sümptomeid ei ole võimalik ravida konservatiivsete ravimeetoditega. Operatsiooni kestus umbes 30 minutit. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Dupuytreni kontraktuuri nõelfastsiotoomia

Dupuytreni kontraktuuri puhul on tegemist peopesas asuva pihukilekõõluse ebanormaalse paksenemisega, mille tagajärjel võivad tekkida ühe või mitme sõrme kõverdumised. Nõelfastsiotoomia puhul lõigatakse haiged väädid läbi, kude ei eemaldata. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Ganglioni/tuumori eemaldamine küünarvarrelt, labakäelt

Ganglion tsüstid on põhiliselt käte liigeste ja kõõluste piirkondadesse tekkivad kühmud. Operatsiooni käigus eemaldatakse tsüst. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Plõksuva sõrme operatsioon

Operatsiooni vajalikkust hindab arst. Stenoseeriva tenosüviniidi ehk plõksuva sõrme puhul on probleem seotud sõrmi painutavate kõõluste ja sidemetega. Operatsiooni käigus vabastatakse probleemsed sidemed, et kõõlused saaks vabalt liikuda. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Silmakirurgia

Silmapiirkonna pisikirurgia alla liigituvad papilloomide (nahanäsakesed), ateroomide (rasunäärme ummistus) ning lau kollanaastude eemaldamised. Kui protseduuriga kaasneb haav, pannakse sellele õmblused, mille eemaldamiseks tuleb kliinikusse tagasi tulla nädala möödudes. Kõik silmalaugude lõikused tehakse paikse tuimestusega. Blefaroplastika on silmalaugude plastiline korrektsioon. Operatsiooni eesmärk on patsienti häiriva liigse lõtvunud launaha eemaldamine. Operatsioon kaotab silmade väsinud väljanägemise ja tagab loomuliku värskema ilme.

Silmakirurgi vastuvõtt

Silmakirurgi vasuvõtule on oodatud inimesed erinevate silmalaugusid puudutavate esteetilist laadi muredega: ülalaugude allavaje e. blefarohalaas, erinevad nahamoodustised silmalaugudel. Igasuguse kirurgilise sekkumise eelduseks on arsti konsultatsioon, et kinnitada õige diagnoos ja leida parim raviplaan. Silmakirugi saatekiri operatsioonile kehtib üks aasta.

Kitsal jalal papilloomide eemaldamine

Papilloomid ehk nahanäsad on healoomulised pehmed nahamoodustised. Tavaliselt on näsad nahavärvi või pisut tumedamad ning võivad olla väga varieeruva suurusega. Üldiselt nahanäsad mingeid vaevuseid ei põhjusta ning on ainult kosmeetiliseks probleemiks. Teenuse käigus on võimalik eemaldada papilloome ühelt või mõlemalt silmalault, hind vastavalt 100/180 eurot. Vajalik eelnev silmakirurgi vastuvõtt.

Põletikuta ateroomide eemaldamine

Ateroom on oma olemuselt rasunäärme ummistus nahaaluses koes. Ateroomil on ümber kapsel, mille sees on valge puuderjas mass - see pole pahaloomuline moodustis. Kui ateroom kasvab või on põletikule kalduv võiks mõelda selle eemaldamisele. Teenuse käigus on võimalik eemaldada ateroom ühelt või mõlemalt silmalault, hind vastavalt 100/180 eurot. Vajalik eelnev silmakirurgi vastuvõtt.

Kollanaastude eemaldamine

Ksantelasmid e. kollanaastud on nahaaluses koes kolesterooli kogunemisest põhjustatud kollased healoomulised moodustised. Neid võib esineda sümmeetriliselt kahel pool ninajuurt, üla-kui ka alalaugudel. Teenuse käigus on võimalik eemaldada kollanaaste ühe silma ülalault, mõlema silma ülalault või mõlema silma üla,- ja alalault. Hind vastavalt 200/350/450 eurot. Vajalik eelnev silmakirurgi vastuvõtt.

Ülalaugude naha lõtvuse korrektsioon

Ülalaugude naha lõtvuse korrektsioon ehk blefaroplastika on mõlema silmalau plastiline korrektsioon. Operatsiooni eesmärk on patsienti häiriva liigse lõtvunud launaha eemaldamine. Operatsioon kaotab silmade väsinud väljanägemise ja tagab silmadele loomuliku värskema ilme. Vajalik eelnev silmakirurgi vastuvõtt.

Neuroloogia, üldarst ja õe teenused

Kogu ravi ühe kohas. Üldarsti poole pöördutakse väga erinevate tervisemuredega ja meie teeme omalt poolt kõik, et leiaksid igale murele lahenduse. Lisaks diagnoosimisele ja haiguste ravimisele anname nõuandeid, kuidas haigust ennetada, pikendame retsepte ja väljastame tervisetõendeid. Vajadusel suuname patsiendi edasi vereanalüüsidele, uuringutele või eriarsti juurde. Õde on abiks patsientidele, kes vajavad operatsiooni või protseduuri järgset läbivaatust, hooldust, sidumist ja nõustamist.

Neuroloogi vastuvõtt

Teenus on mõeldud närvisüsteemihaiguste (piirdenärvisüsteem ja kesknärvisüsteem) diagnoosimiseks ja raviks, kliendile alates 14-ndast eluaastast. Neuroloogia hõlmab lisaks närvisüsteemi haigustele vereringeelundite haiguste (insult), luu-lihaskonna ja sidekoe haiguste (diskogeensed ja spondülogeensed neuroloogilised sündroomid), kõrva- ja nibujätke haiguste (vestibulopaatia) ja teiste haiguste ravi. Teenuse kestus 30 minutit.

Üldarsti vastuvõtt

Üldarsti poole võib pöörduda igas vanuses patsient erinevate tervisealaste murede ja haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ning raviks. Sagedasemad põhjused üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

Õe nõustamine ja läbivaatus

Sidumine ja niitide eemaldamine

Koduõendus

Teenus on mõeldud patsiendile, kes ei vaja aktiivravi ega haiglas viibimist. Koduõenduse käigus nõustatakse patsienti või tema lähedasi, viiakse läbi ravi - ja hooldusprotseduure patsiendi kodus. Vajadusel võetakse laboratoorsete uuringute jaoks materjale. Teenust osutatakse Pärnus ja linna vahetus läheduses.

Tervisekontrolli pakett

Pakett sisaldab kahte üldarsti vastuvõttu, suurel hulgal erinevaid vereanalüüse koos vastuste tõlgendamisega, füsioterapeutilist hindamist ja vajadusel harjutusvara koostamist. Tervisepaketi käigus saad teada oma tervise hetkeolukorrast, saad nõu kogenud arstilt ja füsioterapeudilt, mida oma tervise parandamiseks edaspidi teha ning mida tulevikus enda puhul jälgida.

Kaugkonsultatsioon

Teenus on mõeldud VIV Living Tervisemaja klientidele, kes vajavad konsultatsiooni ravi muutmise või jätkamise osas. Kaugkonsultatsiooni teel saab arst anda ka ülevaate uuringu tulemustest ja määrata ravi. Teenuse eelduseks on kokkulepe arstiga ja tasutud ettemaks.

Soolatüügaste/ konnasilmade külmutamine

Teenus sisaldab õe vastuvõttu ja konnasilmade/soolatüügaste krüoravi ( külmutamist). Teenuse hind sisaldab kuni 5 moodustise külmutamist ühel teenusel.

Vaimne tervis

Vaimne tervis on täpselt sama oluline kui füüsiline. Korras vaimne tervis võimaldab inimesel toime tulla pingetega, töötada tulemusrikkalt ja anda oma panus ühiskonna heaks. Ent kui vaimne tervis on saanud löögi, kannatab inimene tervikuna – tema mõtlemine, käitumine ja argipäev. Meie tervisemaja spetsialistid aitavad vaimse tervise muredele otsa vaadata ja annavad endast parima, et saaksid naasta oma täisväärtusliku elu juurde.

Psühholoogiline konsultatsioon ja nõustamine

Konsultatsiooni eesmärk on aidata kliendil mõista, milles seisneb tema hetke probleem, mida ta vajab ning mida teha edasi, et olukorda muuta. Psühholoogilise nõustamise eesmärk on toetada inimese toimetulekut, parandada heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühholoogiline konsultatsioon ja nõustamine 0 kuni 18 eluaastat

Teenus on mõeldud inimesele alatest sünnist kuni 18 (sh.) eluaastat. Teenuse kestus kuni 60 minutit.

Analüütiline psühhoteraapia

Psühhoterapeudi vastuvõtule võib pöörduda mistahes elulise teemaga, mille tõttu teie igapäevaelu on häiritud või mille osas tunnete, et olete raskustes või surnud punktis. Teenus on mõeldud kõigile alates 18-ndast eluaastast. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühhoteraapia

Terapeudi vastuvõtule võib pöörduda mistahes elulise teemaga, mille tõttu teie igapäevaelu on häiritud või mille osas tunnete, et olete raskustes või surnud punktis. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühhoteraapia 0 kuni 13 eluaastat

Laste psühhoterapeut tegeleb laste probleemidega eelkõige koostöös lapsevanema/tega. Saab konsulteerida psühhoterapeudiga ka ilma lapse juuresolekuta, kui muret teeb lapse käitumine. Individuaalsesse teraapiaase võtab psühhoterapeut lapse vastu vaid kokkuleppel peale ühiseid sessioone.

Psühhoteraapia 14 kuni 18 eluaastat

Terapeudi vastuvõtule võib pöörduda laps ja nooruk 14. kuni 18. eluaastani (18 sh) mistahes elulise teemaga, mille tõttu on lapse/nooruki igapäevaelu häiritud. Teenuse kestus kuni 60 minutit.

Pere- ja paarinõustamine

Eesmärgiks on parandada kogu perekonna toimimist ning suurendada lähedust ja pereliikmete rahulolu läbi efektiivsete probleemilahendus oskuste ja viisidega. Perenõustamise puhul on tegemist superviseeritava teenusega. Teenuse kestus 90 minutit.

Leina- ja kriisinõustamine

Nõustamine on vajalik siis, kui lein hakkab segama leinaja igapäevategevusi nagu õppimine või töö, magamine, söömine, laste eest hoolitsemine. Need on märgid, et inimene ei suuda oma jõuallikaid iseseisvalt üles leida ja võib takerduda leinatunnetesse ülemääraselt pikaks ajaks.

Psühhiaatri vastuvõtt

Psühhiaater on psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele ja ravile spetsialiseerunud eriarst. Psühhiaatri esmase kaugvastuvõtu eelduseks on meie maja vaimse tervise õe vastuvõtt ning õe suunamine. Psühhiaatri esmasele vastuvõtule registreerimiseks valige vaimse tervise õe teenus.

Vaimse tervise õe vastuvõtt

Teenusele on oodatud kõik alates 16-ndast eluaastast inimesed, kes vajavad tuge vaimse tervise toetamisel. Vaimse tervise õde saab aidata välja selgitada terviseprobleemi põhjuseid, muuhulgas kontrollida üle verenäitajad ning arstiga koostöös määrata ravi.

Kognitiivsete funktsioonide uuring

Kognitiivse funktsiooni uuringus hinnatakse inimese erinevaid kognitiivseid võimeid: mälu, taju, tähelepanu, infotöötluskiirus, visuaal-ruumiline mõtlemine, planeerimisoskus, arutlusvõime. Teenus on mõeldud kliendile alates 18 eluaastat ja vajab VIV Living Tervisemaja neuroloogi saatekirja.

Seadmete rent

GameReady 2.1 Gold Compression

GameReady on külmakopressiooniseade, mida kasutatakse laialdaselt spordimeditsiinis ja taastusravis. Game Ready külmakompressiooniseade toetab ortopeedilisest operatsioonist taastumist ning aitab kiirendada taastumist pärast mahukaid treeninguid ja pingelisi võistlusi. Hind sisaldab ühe ööpäeva seadme renti (käibemaksuga).

chevron-up