Tähelepanu! Alates 01.08.2024 tehtavatele vaimse tervise teenuste broneeringutele uued hinnad!
VIV Livingu loojad

Saame tuttavaks

VIV Livingus toimub alati palju uut ja huvitavat. Loe lähemalt ja ela meie tegemistele kaasa.


Dermatoveneroloog

Dr Sünne Järna

Lõpetanud Tartu Ülikooli, dermatoveneroloogia internatuuri. Sünne on erinevates asutustes (SA Pärnu Haigla, TRK Sõprus ja Sanatoorium Tervis) erialast tööd teinud kokku 30 aastat. Omandanud süvendatud teadmised dermatomükoloogia valdkonnast, lisaks läbinud ka psühholoogiateemalisi koolitusi. Ta on läbinud praktikajuhendajate koolituse ning peab väga oluliseks erialaste teadmiste ja kogemuste edasiandmist arst- residentidele. Sünne peab tähtsaimaks inimese kui terviku käsitlust, tervislike eluviiside edendamist, sealhulgas toitumise, treeningu ning nahaprobleemide lahendamise võtmes.
info@vivliving.ee

Günekoloog

Dr Urve Pappa

Lõpetanud Tartu Ülikool Arstiteaduskond (cum laude), sünnitusabi ja günekoloogia internatuur. Urve on nii Eestis kui Soomes kokku töötanud günekoloogina juba pea 30 aastat. Ta kuulub mitmesse erialaseltsi: Eesti Naistearstide Selts; Eesti Kolposkoopia Ühing; Soome Kirurgilise Günekoloogia Selts ning osaleb iga-aastastel täiendkoolitustel.
info@vivliving.ee

Silmakirurg

Dr Aliis Männiste

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2007. aastal ning 2010. aastal oftalmoloogia residentuuri Tartu Ülikooli Silmakliinikus. Sellest ajast alates on Aliis töötanud silmaarstina Pärnus ning täiendanud ennast Eestis ja mujal Euroopas. Aliis on silmalaugude operatsioonidele pühendunud juba pikemat aega. Ta ütleb, et on hea tunne anda panus, tuues sära patsiendi silmadesse. Aliis on Eesti Oftalmoloogide Seltsi ja Eesti Arstide Liidu liige.
info@vivliving.ee

Kirurg

Dr Ave Aava

info@vivliving.ee

Veresoontekirurg

Dr Piret Kevad

Sisearst/geriaater

Dr Jaak Aru

Dr Jaak Aru on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna cum laude aastal 1983. Alates 2005. aastast on praktiseerinud arstina Saksamaal, alates 2011.aastast geriaatrina. Dr Aru on töötanud aastaid Saksamaal haiglates geriaatria vanemarstina, käivitanud geriaatria päevakliiniku seenioritele. Omab lisaks geriaatriale ka väljaõpet neuroloogia ja kardioloogia erialal. Geriaatria valdkonnas on igakülgne vaade oluline. Geriaatria ei käsitle ainult orgaanilisi kaebusi, vaid arvestab ka neuroloogilisi, psühhosotsiaalseid ja ennetavaid aspekte, sest erinevalt noortest mängivad vanemaealistel sageli korraga rolli mitmed aspektid ja haigused. Dr Aru töötab seetõttu interdistsiplinaarselt, et tagada parim võimalik patsientide ravi.
info@vivliving.ee

Neuroloog (resident)

Dr Hanna Maremäe (lapsehoolduspuhkusel)

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2018. aastal, samal aastal astunud neuroloogia residentuuri. Erialaseid teadmisi omandanud Eesti suuremates neuroloogiakeskustes (PERH, ITK, TÜK). Residentuuri vältel teinud pidevalt nii valve- kui ka ambulatoorset tööd Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ning Pärnu Haiglas. Lisaks kogemused ka perearstikeskuse asendusarstina ning üldarstina telemeditsiini ettevõttes.
hanna@vivliving.ee

Käekirurg, ortopeed

Dr Joosep Piirisild

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2010. ja ortopeedia residentuuri 2016. aastal. Joosep on õppinud ja töötanud nii Eesti suuremates keskustes (PERH, ITK, TÜK, Pärnu Haigla) kui ka Soome erinevates väikehaiglates, traumapunktides ja perearstikeskustes, muu hulgas Soomes Jyväskylä keskhaigla käekirurgia osakonnas. Ta on keskendunud peamiselt ülajäseme probleemidele, käekirurgiale, kuid tegeleb aktiivselt ka üldortopeediaga. Joosep on Eesti Käekirurgia Seltsi juhatuse liige.
info@vivliving.ee

Ortopeed

Dr Fred Veber

info@vivliving.ee

Ortopeed, spordimeditsiin

Dr Janno Atna

info@vivliving.ee

Üldarst, ortopeed

Dr Silvia Koljal

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2017. ja ortopeedia residentuuri 2022. aastal. Silvia on õppinud ortopeedia eriala Eesti suuremates haiglates (PERH, ITK, TÜK). Lisaks on ta praktiseerinud üldarstina Soome perearstikeskustes ja keskhaiglates viimase 5 aasta jooksul. Igapäevast kliinilist tööd teeb Pärnu Haigla ortopeedia osakonnas, mis hõlmab ortopeedia-traumatoloogia alal nii artroskoopilist kui ka avatud kirurgiat, samuti mitteoperatiivset ravi.   Tegeleb ortopeediliste haiguste diagnoosimise ja raviga - degeneratiivsed liigesehaigused, tugielundkonna vigastused ja teised valusündroomid. Lisaks tegeleb ka tervisealase nõustamise, esmatasandil kirurgiliste ja sisehaiguste diagnoosimise ja raviga. Silvia on Eesti Ortopeedia Seltsi ja AO Trauma Eesti seltsi liige. 
info@vivliving.ee

Ortopeed, õlakirurg

Dr Irina Aksjonova

info@vivliving.ee

Ämmaemand, õde

Raili Rea

Lõpetanud 1996 Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanda eriala. Ämmaemanda töökogemus üle 25 aasta (SA Pärnu Haiglas, Villa Medica OÜ-s, Marieta OÜ-s ja Abja-Paluoja esmastasandi tervisekeskuses). Vastutava õe töökogemus Villa Medica OÜ-s. Ta kuulub ka Eesti Ämmaemandate Ühingusse. Raili armastab oma tööd ja suhelda inimestega.
raili@vivliving.ee

Õde

Aino Tammeleht

info@vivliving.ee

Vaimse tervise õde/ õde

Deborah Kuusik

Lõpetanud Tallinna Tervishoiukõrgkooli 2020. aastal ning magistriõppe terviseteaduse vaimse tervise õenduse erialal 2024. aastal. Tal on üle viie aasta kogemust peremeditsiinis ning samal ajal aktiivselt osalenud ka vaimse tervise valdkonnas, kus on omandatud spetsiifilisi oskusi ja teadmisi vaimse heaolu toetamiseks. "Minu lähenemine põhineb avatusel, aususel ja empaatial. Usun, et igaühel on õigus tunda end mõistetuna ja toetatuna ning keegi ei peaks kartma oma muredest rääkida. Minu eesmärk on luua usalduslik ja turvaline keskkond, kus inimesed tunnevad end vabalt jagama oma mõtteid, tundeid ja muresid. Aitan leida tasakaalu ja pakkuda tuge vaimse heaolu teekonnal. Pean oluliseks mõista inimest terviklikult."
info@vivliving.ee

Laserraviõde

Laura Võigas

Lõpetanud 2020 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rakenduskõrgharidusõppe õe erialal. Operatsiooniõe, töötervishoiuõe, protseduuriõe, vastutava õe, psühhiaatria õe töökogemusega. 2022 läbinud Dr.Bret Kaldvee juhtimisel koolituse teemal: Healoomulised nahamuutused ja naha vananemise pidurdamine. 2023 läbinud Esteetika Ilukooli koolituse teemal: Püsimeigi ja tätoveeringute eemaldus laseri abil. 2023 võtsin osa Soome suurest profimessist “Sky Messut 2023”, kus tutvustati erinevaid lasereid ja laserravi võimalusi. Tänu erinevatele koolitustele on saanud alguse suur huvi erinevate laserravi võimaluste kohta. Annan alati endast parima, et pakkuda kliendile/patsiendile parim ravi, läbi hoolivuse, aususe ja konfidentsiaalsuse.
info@vivliving.ee

Laserraviõde

Mariliis Eriksoo

info@vivliving.ee

Viljatusravi õde

Anu Grünthal

Lõpetanud Tallinna Tervishoiukõrgkkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli. Alates 2017. aastast on Anu ennast täielikult pühendanud viljatusravi alasele õendustööle, mil ta liitus Next Fertility Nordic ning Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravi kliinikute meeskondadega. Seoses elukoha vahetusega Pärnusse, jätkab Anu viljatusravi alaste nõustamistega VIV Living Tervisemajas asuvas Next Fertility Nordic Pärnu harukliinikus.

Väikelaste ja naiste tervise füsioterapeut

Kadri Kruusmägi

Lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ning täiendanud oma teadmisi tervishoiusüsteemist TTÜs E-tervise magistrantuuris. Kadri on üks vähestest vaagnapõhja füsioterapeutidest Eestis, tegeledes spetsiifilisemalt naise intiimtervise füsioterapeutiliste probleemidega. Kadri erihuvi on kõhu- ja vaagnapõhja operatsioonide järgne taastusravi ning sünnitusjärgne taastumine ja treeningud. Vastava väljaõppe on ta saanud peamiselt UK ja USA koolitajate käe all. Kadri on Eesti Füsioterapeutide Liidu vaagnapõhja füsioteraapia töögrupi liige. Lisaks on tal üle 15 aasta töökogemust laste füsioteraapias sh tudengite juhendajana ja erialaspetsialistide koolitajana.
kadrikruusmagi@vivliving.ee

Füsioterapeut

Kadri Janson

Füsioterapeut (MSc), movement specialist (TPM). Kadril on üle 15aasta töökogemust füsioterapeudina. Magistratuuri õpingutel spetsialiseerus ta traumatoloogia-ortopeedia ja spordi valdkonnale. Lisaks spordimeeskondadele on ta töötanud erinevates kliinikutes, haiglates ja klubides nii Eestis kui Soomes, nii füsioterapeudi kui personaaltreenerina. Kadri kasutab oma töös lisaks tavafüsioteraapia meetoditele funktsionaalseid hindamis- ja treeningmeetodeid (Kinetic Control, The Performance Matrix), mis annavad kliendi murest tervikuma pildi ning aitavad kaasa funktsionaalsemale taastumisele.
info@vivliving.ee

Füsioterapeut

Helena Saar

Omandanud terviseteaduse magistrikraadi füsioteraapia erialal Tartu Ülikoolis. Varasem töökogemus TÜ Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi osakonnas, kus tegelenud sporditraumade ennetamisega ja aidanud inimesi juba tekkinud vigastustest taastumisel. Koostöökogemus Eesti noorte korvpallikoondisega, tippsõudjate ja tennisistidega. Olnud aktiivne erialases teadustöös ja kaasautoriks mitmetele põlveliigese teemalistele publikatsioonidele. Helena südameasjaks on terve ja täisväärtusliku elu loomine läbi liikumise.
helena@vivliving.ee

Kliiniline psühholoog

Sirje Nurgamaa

info@vivliving.ee

Psühhoterapeut

Kristjan Puusild

Lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala (2004) ning Tallinna Ülikooli Eesti Humanitaarinstituudis filosoofia magistratuuri (2009). Lisaks läbinud Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakooli psühhoteraapia õpingud, töötades täna psühholoogi/terapeudina ning andes psühholoogia-alaseid loenguid, korraldades sündmusi, töötubasid. Töökogemus psühholoogi/terapeudina Pärnu Haiglas ja Confido Erameditsiini Keskuses.
info@vivliving.ee

Psühhoterapeut

Olga Isand

Eesti Analüütilise Psühholoogia erakooli superviseeritav psühhoterapeut, Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni (IAAP) poolt tunnustatud kandidaat ning sertifitseeritud Theraplay metoodika praktik. Omab magistrikraadi sotsiaalteadustes. Kõrghariduse teekonnal on Olga õppinud sotsiaaltööd, sotsiaalpoliitikat ja rekreatsiooni, lisaks täiendanud end erialaste koolitustega. Töös toetub 16 aastasele töökogemusele Pärnu Haiglas taastusravi ja psühhiaatria kliinikutes ning sotsiaalravi teenistuses. Töövaldkonnad- tervishoiu sotsiaaltöö, sotsiaalne ja tööalane rehabilitatsioon, vaimne tervis. Lisaks praktiseerib ta psühhoterapeudina ka füüsilisest isikust ettevõtjana.
olga@vivliving.ee

Psühhoterapeut

Diana Paulberg

Läbinud Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakooli psühhoteraapia õpingud ning töötab superviseeritud psühhoterapeudina aastast 2017. Eelnevalt on ta töötanud 18 aastat inimestega - personalijuhina. Diana on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži ärijuhtimise eriala ning omandanud Tallinna Ülikooli magistriõppe sotsiaaltöö erialal. Lisaks on ta läbinud hulganisti psühholoogia valdkonna koolitusi.
diana@vivliving.ee

Mänguterapeut/ pere-ja suhtenõustaja

Ilona Veike

Lõpetanud lisaks Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagogika magistriõppele hingehoidja baaskursuse, leina- ja kriisikoolitused, mänguterapeudi väljaõppe, kognitiivkäitumusliku teraapia algkursuse (KKT), loovteraapia kursuse ning omandanud koolitaja litsentsi kasuperede (PRIDE) ning CAP koolitajana, mis tegeleb laste väärkohtlemise ennetusega. Ilona on lõpetanud pereteraapia algkursuse ja jätkab pereterapeutide 2.astme väljaõppes, pakkudes VIV Living Tervisemajas superviseeritud pereteraapia teenust. Ilona puhkab 24.06 kuni 16.08.2024. Graafik on augustikuusse avatud.
ilona@vivliving.ee

Massöör

Tiina Väliste

Lõpetanud M.I Massaažikooli massööri eriala 1000-tunnise koolituse ning osalenud mitmel erialasel täiendkoolitusel. Töötanud massöörina alates 2013 aastast, mil saadud kutsetunnistus Massöör 1. Tiina jaoks on oluline, et iga klient tunneks pärast massaaži, et samm on kergem, pea selgem ja päev helgem.
info@vivliving.ee

Assistent

Kaire Jõekäär

Lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži turismi- ja hotelliettevõtluse erialal. Pikaaegne töökogemus peamiselt turismivaldkonnas (peaaegu 11 aastat 4-tärni spaa-hotellis Tervise Paradiis OÜ). Lisaks on huvitava kogemuse ning uusi teadmisi pakkunud talle aastane RMK loodushoiuosakonnas töötamine ülikooliõpingute kõrvalt ning töö pangatellerina. Eelneva töökogemuse käigus on ta täiendanud end erinevatel koolitustel, mis puudutavad teenindust, juhtimist ning meeskonnatööd. Kaire peab väga oluliseks inimese tervist, millel on oluline roll täisväärtusliku elu elamiseks.
info@vivliving.ee

Assistent

Eleri Lang

Omandanud kõrghariduse rakenduspsühholoogia valdkonnas, spetsialiseerudes personalijuhtimisele. Pikaaegne töökogemus teenindusvaldkonnas, viimased aastad töötanud nõustajana ja meditsiiniasutuse assistendina. Eleri on täiendanud end inimestega töötamise heaks järgnevatel koolitustel: Kogemusnõustamine; Motiveeriv Intervjueerimine baastase; Metafoorkaartide meistriklass; Töö raske kliendiga; Inimesekeskne eesmärkide püstitamine rehabilitatsioonis.
info@vivliving.ee

Tegevjuht, juhatuse liige

Laura Päit

Laural on üle 10 aasta juhtimiskogemust start-up ja tehnoloogia valdkonnas. 2014. aastal asutas ta oma esimese start-up ettevõtte, mis jätkuvalt areneb. Laura omab magistrikraadi intellektuaalomandi erialal Londoni ülikoolis, täiendanud ennast õigusvaldkonnas Tartu Ülikoolis.
laura@vivliving.ee