Tähelepanu! Teavitame, et meie hinnakiri on alates 01.01.2024 osaliselt muutunud!
Kes me oleme?

Privaatne ja kodune erakliinik

VIV Living Tervisemaja koondab erinevad terviseteenused ühte hubasesse erakliinikusse. Meie juures tegutsevad pikaajalise kogemusega tipptasemel eriarstid, füsioterapeudid ja psühhoterapeudid.


Meie lugu

Kogu pere tervisemaja

VIV Living Tervisemajja on oodatud nii terved kui ka mõne tervisemurega inimesed, alates sünnist kuni vanemaealisteni. Juba tekkinud tervisemurede puhul püüame välja selgitada kaebuste põhjustaja ja koostada raviplaani, mis ainult ei leevendaks sümptomeid, vaid aitaks ka haiguse organismist välja ravida.

Pakume füsioteraapia, nahaarsti ja pisikirurgia teenust, ortopeedi, käekirurgi ja psühhoterapeudi konsultatsioone täiskasvanutele, beebidele ja väikelastele, sh lapseootel ja sünnitanud naistele. Teenuste alla kuuluvad ka kehauuringud, nahamoodustiste ja suguhaiguste diagnostika, elektriravi, grupitreeningud, ravi- ja spordimassaaž ning beebimassaaž.

Teenuste valik laieneb jooksvalt ning lähitulevikus liitub VIV Living meeskonnaga mitmeid arste ja spetsialiste.


Meie eesmärk

Nautida tervet elu täiel rinnal

Meie eriarstide missioon on aidata inimestel terve püsida. VIV Living Tervisemaja on esimene samm VIV Living kontseptsioonist, mis loob Pärnusse lähiaastatel kaasaegse tervise- ja heaolukeskuse, mille eesmärgiks on pakkuda erinevaid võimalusi kohalike inimeste tervise ja elu paremaks muutmiseks.

Tervisemaja opereerib VIV Living OÜ, mille asutajatel on ligi 30 aastat kogemust tervishoiuteenuste arendaja, osutaja ja tervisemaja opereerijana Pärnus ja Pärnumaal.


Tervisemaja kontaktid ja lahtiolekuajad

Avatud E-R 9.00 - 17.00

+372 53326721

info@vivliving.ee

Leia meid kaardilt