fbpx
Tagasi

Günekoloogi vastuvõtt

Naistearsti ehk günekoloogi ambulatoorne vastuvõtt. Teenus sisaldab vajadusel ultraheliuuringut. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Broneeri

Naiste tervishoid on palju enamat kui ainult füüsiline heaolu ja terve välimus. See on terviklik lähenemine, mis hõlmab nii füüsilist, emotsionaalset, kui ka vaimset poolt. Regulaarne naistearsti vastuvõtt palju enamat kui lihtsalt tervisekontroll; see on nii võimalus täiendada oma teadmisi, kui olla kuuldud ja mõistetud.

On oluline, et tunneksite end mugavalt ja usaldaksite enda naistearsti. Leidke günekoloog, kes teid mõistaks, kellega tunnete end mugavalt ja kes kuulab teid päriselt ära. VIV Living Tervisemajas väärtustame põhjalikku ja personaalset lähenemist, pöörates erilist tähelepanu inimestele nende tervisemurede taga.

Meelerahu on oluline ja tervis on meie suurim vara. Naistearsti visiidi edasilükkamine ei tee neid muresid olematuks, vaid sageli toimib just vastupidiselt.

Meie günekoloogid on pühendunud, mõistvad ja põhjalikud. Tahame tagada, et kõik meie naistearstide patsiendid tunneksid end hoitult ja peale igat visiiti lahkuksid informeerituna, enesekindlana ja südamerahuga.

Usume, et iga naine väärib parimat tervishoiukogemust, mis algab õige günekoloogiga. Broneeri enda aeg VIV Living naistearsti visiidile juba täna!

Vaata ka teisi teenuseid