Tähelepanu! Teavitame, et meie hinnakiri on alates 01.01.2024 osaliselt muutunud!
Tagasi

Tervisekontrolli pakett

Pakett sisaldab kahte üldarsti vastuvõttu, suurel hulgal erinevaid vereanalüüse koos vastuste tõlgendamisega, füsioterapeutilist hindamist ja vajadusel harjutusvara koostamist. Tervisepaketi käigus saad teada oma tervise hetkeolukorrast, saad nõu kogenud arstilt ja füsioterapeudilt, mida oma tervise parandamiseks edaspidi teha ning mida tulevikus enda puhul jälgida.

Broneeri

Pakett sobib tervisekontrolliks igas vanuses mehele ja naisele. Hinnatakse organismi tervislikku seisundit, teostatakse analüüsid ja hindamised, mis võimaldavad tuvastada levinumaid terviseriske ja võimalikke põhjuseid üldistele tervisemuredele, nagu väsimus, halb enesetunne, valud liigestes, lihastes jmt.

Tervisepakett algab üldarsti konsultatsiooniga. Konsultatsiooni käigus saab esitada ka lisasoove oma tervise kontrollimiseks, kui soovitud analüüsid ei sisaldu paketis (paketis sisalduvate analüüside loetelu all). Edasi võtab õde vere-ja uriinianalüüsid, mõõdetakse veresuhkur, vererõhk ja hapnikutase veres.
NB! Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi). Proovide võtmine ei pea toimuma arsti konsultatsiooniga ühel päeval.

Pakett sisaldab eraldi füsioterapeudi konsulatsiooni ja hinnangut füüsilise tervise seisundi kohta. Füsioterapeut annab nõu, mida silmas pidada igapäevaselt sh treeningutel, mis harjutusi igapäevaselt teha, et anda lihastele piisav koormus.

Teostatud analüüside vastused annab üldarst. Arst annab nõu ja selgitused, kuidas oma tervist hoida, mida oma tervise parandamiseks edaspidi teha, mida tulevikus enda puhul jälgida. Vajadusel suunatakse edasistele uuringutele või eriarsti, muu spetsialisti vastuvõtule.

Paketis sisalduvad järgmised analüüsid:

 1. Hemogramm 3-osalise leukogrammiga
 2. C-reaktiivne valk
 3. Alaniini aminotransferaas
 4. Kreatiniin
 5. Glükoos
 6. Glükohemoglobiin (HbA1c)
 7. Kolesterool
 8. HDL kolesterool
 9. Triglütseriidid
 10. Kusihape
 11. Uurea
 12. Türeotropiin ehk kilpnääret stimuleeriv hormoon
 13. Ferritiin
 14. Vitamiin B12 /kobalamiin
 15. Vitamiin D

Vaata ka teisi teenuseid