fbpx
Tagasi

Nahaarsti vastuvõtt

Vastuvõtule on oodatud inimesed erinevate nahahaigustega, nahamoodustiste, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui lähisuguluses on nahakasvajaid. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Broneeri

Naha tervis ei tähenda ainult ilusat nahka, vaid ka tervet keha ja tervet meelt. Nahk on meie keha kaart, millel joonistub meie tervis, meie pärilikkus, meie elustiil ja isegi meie enesetunne. Nahaarsti ülesanne on seda kaarti lugeda, mõista ning tervema olemise ja välimuse suunas juhtida.

VIV Living nahaarsti vastuvõtule on oodatud inimesed igas vanuses ja iga murega - alates noortest, kes otsivad abi akne raviks, kuni vanemateni, kes sünnimärkide eemaldamise või märkimisega abi võivad vajada. Meie fookuses ei ole ainult iluprotseduurid, vaid tervis ja heaolu üldiselt.

Kui tunnete muret oma naha tervise pärast, siis ärge oodake, vaid tulge meie nahaarsti vastuvõtule juba täna!

Olenemata vanusest, nahatüübist või -probleemist, olete alati oodatud meie kliinikusse. VIV Living Tervisemaja eesmärk on tagada, et te lahkute meie eriarsti visiidilt tervema, õnnelikuma ja enesekindlama inimesena. Kõik, mida me teeme, on mõeldud teie naha heaolu ja tervise edendamiseks.

Üldist naha heaolu võivad mõjutada mitmed tegurid, millest peamised on uni, stress ja naha mikrobioom.

Une ajal läheb nahk n-ö remondirežiimi, kus ta loob uusi rakke ja parandab päeva jooksul tekkinud kahjustusi (UV-kiirguse või muude kahjulike tegurite kahjustusi). Krooniline unepuudus võib põhjustada vananemisnähtude liigkiiret ilmnemist, naha kaitsevõime vähenemist ja üldise naha tervise halvenemist.

Stress ei mõjuta ainult meie mõtteid, vaid võib mõjutada ka meie nahka. Stressiseisundi ilmnemisel käivitab keha kortisooli ja teiste stressihormoonide tootmise, mis võib omakorda suurendada rasu tootmist. See võib põhjustada aknet, ekseemi, psoriaasi ja teisi nahahaigusi.

Naha mikrobioom mängib olulist rolli naha tervise hoidmisel ja haiguste reguleerimisel, aidates säilitada naha pH tasakaalu ja kaitsta nahka patogeenide eest.

Nahaprobleemid ei pea takistama elu nautimist – VIV Living Pärnu nahaarsti vastuvõtule tulles ei jäeta ühtki nahamure tähelepanuta. Tule nahaarsti vastuvõtule!

Vaata ka teisi teenuseid