Tähelepanu! Teavitame, et meie hinnakiri on alates 01.01.2024 osaliselt muutunud!
Tagasi
Tervis

Erikursus: Inimhinge seksuaalsus

Seksuaalsuses on palju peidus inimhinge kohta. See, mis on meile atraktiivne, kuidas me seksime, kuidas olukordadele reageerime, milliseks kujunevad seksuaalsed harjumused ja eelistused ei ole pelk sattumus. Seksuaalsusel on iga indiviidi puhul oma kujunemislugu - keerukas psühholoogiliste mustrite ja jälgede jada, mis kujundab seda, kes oleme. Algaval 3-osalisel kursusel uurime, mis on seksuaalsus, milline on […]

28/03/2023

Seksuaalsuses on palju peidus inimhinge kohta. See, mis on meile atraktiivne, kuidas me seksime, kuidas olukordadele reageerime, milliseks kujunevad seksuaalsed harjumused ja eelistused ei ole pelk sattumus. Seksuaalsusel on iga indiviidi puhul oma kujunemislugu - keerukas psühholoogiliste mustrite ja jälgede jada, mis kujundab seda, kes oleme.

Algaval 3-osalisel kursusel uurime, mis on seksuaalsus, milline on seksuaalsuse roll armumise ja armastuse juures, mida tegelikult läbi seksuaalsuse hinges lahendatakse ning kuidas on võimalik seksuaalsuses kasvada ja küpseda.

Kursuse ajakava (teisipäeviti kl 17.30, üks loeng kestab 1,5h):

11.04 Mida tähendab seksuaalsus psühholoogilises plaanis?
18.04 Milline koht on seksuaalsusel inimsuhetes, armumises, armastuses?
25.04 Millised hingelised probleemid võivad kanduda üle seksuaalsusesse, kuidas neid lahendada?

3-osalise kursuse kogumaksumus on 55 eurot. Ühe loengu hind 30.-.

Kursust viib läbi psühholoog Kristjan Puusild. Oodatud on kõik huvilised. Kursus ei eelda varasemaid psühholoogia-alaseid teadmisi.

Koha kursusel tagab ettemaks. Broneerimiseks vajuta siin broneerin koolitusele, kirjuta info@vivliving.ee või helista numbril +372 53326721.

Kursuse toimumise koht VIV Living Tervisemaja, Villa 3, Pärnu.

Loe ka muid uudiseid