Tähelepanu! Alates 01.08.2024 tehtavatele vaimse tervise teenuste broneeringutele uued hinnad!
Tagasi
Tervis

Naise vaagnapõhja treeningute töötuba

22. veebruaril kl 18.30 toimub loeng-töötuba naise vaagnapõhja teemal. Füsioterapeut Kadri räägib lähemalt oma tööst ning tutvustab naise vaagnapõhja olemust ja treenimise põhimõtteid. Töötoa teises pooles tuleb praktiline treeningu osa, kus rõhk on vaagnapõhja lihaste üles leidmisel ja vaagnapõhjalihaste harjutustel. Vaagnapõhjalihaste treening on sobiv kõigile naistele, eriti aga kaebuste korral nagu uriinilekkimine köhimisel ja aevastamisel, […]

30/01/2023

22. veebruaril kl 18.30 toimub loeng-töötuba naise vaagnapõhja teemal. Füsioterapeut Kadri räägib lähemalt oma tööst ning tutvustab naise vaagnapõhja olemust ja treenimise põhimõtteid.

Töötoa teises pooles tuleb praktiline treeningu osa, kus rõhk on vaagnapõhja lihaste üles leidmisel ja vaagnapõhjalihaste harjutustel.


Vaagnapõhjalihaste treening on sobiv kõigile naistele, eriti aga kaebuste korral nagu uriinilekkimine köhimisel ja aevastamisel, raskustunne tupes või valu vaagna piirkonnas/intiimpiirkonnas. Samuti on taastusravi ja treening näidustatud sünnituse, kõhu- või vaagnapõhja kirurgilise sekkumise järgselt, isegi kui häirivaid  sümptomeid ei ole, sest vaagnapõhja struktuurid ja funktsioon saab alati vähemal või rohkemal määral mõjutatud.  

Erinevad uuringud kinnitavad näiteks sünnitus(t)e pikaajalist mõju inkontinentsusele ning kaebused võivadki tekkida alles aastaid peale sünnitust. Seetõttu on oluline taastada kõhu- ja vaagnapõhjalihaste funktsioon peale igat sünnitust või operatsiooni.

Broneerimiseks vajuta siin broneeri, kirjuta info@vivliving.ee või helista numbril +372 53326721

Loengu pikkus on 1,5 tundi.

Tasu osaleja kohta 20 eurot.

Koha töötoas garanteerib ettemaks, mille palume tasuda veebist registreerimisel. Telefoni või e-kirja teel registreerimisel, saadame teile ettemaksuarve.

Kohtumiseni VIV Living Tervisemajas!

Loe ka muid uudiseid