Tagasi

Viljatusravi õe vastuvõtt

Viljatusravi õe vastuvõtule on oodatud naised ja paarid, kes soovivad nõu viljakusega seotud küsimustes, kehavälise viljastamise, munarakkude külmutamise võimaluste kohta. Iga pere lugu on erinev ja vahel võtab lapse ootamine veidi rohkem aega. Oleme abiks Sinu pere loomisel!

Broneeri

Viljatusravi õe vastuvõtule on oodatud naised ja paarid, kel ei ole õnnestunud loomulikul teel lapseootele jääda ja kes soovivad lisainfot ravivõimaluste ja kehavälise viljastamise kohta. Samuti on vastuvõtule oodatud patsiendid, kes on juba viljatusravi läbimas ja vajavad lisaselgitusi ravimite manustamisel. Lisaks tutvustab viljatusravi õde munarakkude külmutamise võimalust naistele, kes soovivad oma viljakust säilitada.

VIV Living Tervisemajas võtab vastu Next Fertility Nordic kliiniku viljatusravi õde Anu Grünthal. Next Fertility Nordic (BioEximi OÜ) on uue põlvkonna kliinik, kus on ühendatud töötajate pikaaegne kogemus ja uusimad ravivõimalused viljakuse uuringuteks ja raviks. Alates 2019. a kuulub kliinik Nextclinics gruppi, mis hõlmab endas kõrge kvaliteediga tervishoiuasutusi üle Euroopa, pakkudes peamiselt viljatusravi, günekoloogia ja sünnitusabiga seotud raviteenuseid. Next Fertility Nordic on Eesti Haigekassa lepingupartner viljatusravis.

Teenusele registreerimise link viib Next Fertility Nordic kliiniku kodulehele, kust saab mugavalt registreerida vastuvõtule. Küsimuste korral võtke ühendust VIV Living Tervisemaja või Next Fertility Nordic kliinikuga.

Vaata ka teisi teenuseid