Tagasi

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

Tai refleksoloogiline jalamassaaž sisaldab mõjutusi Hiina meditsiinist ja Tai traditsioonilisest massaažist. See on teraapia, kus näiteks jalatald, kõrvalest või käelaba omavad terviklikku tsoonide peegeldussüsteemi kogu inimese kehast. Seepärast nimetatakse seda ka tsooniteraapiaks.

Hiina meditsiinis on praktiline süsteem, mille eesmärgiks on saavutada organismi sisemine tasakaal, tasakaal keha ja väliskeskonnavahel.

Seda kõike on näha inimese jalalabal, kus peegeldub kogu inimese organism ning sealsete punktide kaudu on võimalik mõjutada kogu keha!

Osates lugeda neid märke on võimalik läbi Tai refleksoloogilise massaaži üles leida haiguse põhjus, mitte keskenduda vaid tagajärgede likvideerimisele!

Tai jalamassaaži tehakse jalalabadele, säärele ja ka põlvedele. Teenus aitab hästi väsinud jalgade puhul, eriti peale pikamaa kõndimist, elavdab vereringet ja aitab turses jalgade korral. Abi saab ka probleemide korral: tugi- ja liikumiselundite probleemidega, hormonaalsete häiretega, hingamisteede haigustega, ainevahetuse ja soolestiku häiretega, emotsionaalsete probleemide puhul tõstab imuunsüsteemi, parandab vereringet, kiirendab ainevahetust, parandab jääkainete eritumist, lõõgastab ja parandab unekvaliteeti ja vähendab valuaistinguid jne. Tsooniteraapias käsitletakse keha erinevates osades olevaid piirkondi ehk elundite, kudede või keha toimingute peegeldusi.

Vaata ka teisi teenuseid