Uus erakliinik aadressil Villa 3, Pärnu. Broneeri aeg eriarsti, psühholoogi, füsioterapeudi vastuvõtule kodulehelt, helistades või kohapeal.
Tagasi

Mänguteraapia

VIV Living Tervisemaja mänguterapeut võtab teraapiasse vastu lapsi ja noori alates 10-ndast eluaastast. Mänguteraapiast võib olla abi näiteks kolimisest häiritud elustiili, õnnetusjuhtumi, haiguse, füüsilise puude, pereprobleemide, väärkohtlemise või hülgamise puhul. Teraapia kestus kuni 60 minutit. Alla 10a laste puhul valida teenuseks psühhoteraapia 0 kuni 10 eluaastat.

Broneeri

Mänguterapeut kasutab terapeutilisi suhtlemisoskusi ja palju erinevaid mängulisust ja loovust soodustavaid vahendeid: liiv, väikesed kujukesed, joonistamis- ja maalimisvahendid, metafoorkaardid, muusika. Tegevusteks on lugude jutustamine, loov visualiseerimine, liikumine, rollimängud, jne. Nende kaudu aitab  mänguterapeut lastel väljendada oma tundeid, soove, vajadusi ja mõtteid. Laps ei pea enda väljendamiseks õigeid sõnu otsima või kellegi hukkamõistu kartma. Mänguteraapia aitab lapsel õppida ennast austama, enesekontrolli, oma tundeid aktsepteerima ja neid vastutustundlikult väljendama. Lapsed õpivad võtma vastutust ning probleemidega silmitsi seistes olema loovad.

Mänguteraapiat viib läbi kogenud mänguterapeut Ilona Veike.

Vaata ka teisi teenuseid