Tagasi

Lõõgastav aroomimassaaž

Aroomimassaaži eesmärgiks on organismi harmoniseerida ning aidata kaasa keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele. Oluline roll on massaaži tehnikal, mis sisaldab väga aeglaseid ja silitavaid liigutusi, massaaž lõpeb lõõgastava pea -ja dekolteemassaažiga. Massaaži kestus 90 minutit.

Aroomimassaaži eesmärgiks on organismi harmoniseerida ning aidata kaasa keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele. Oluline roll on massaaži tehnikal, mis sisaldab väga aeglaseid ja silitavaid liigutusi, massaaž lõpeb lõõgastava pea -ja dekolteemassaažiga. Aroomimassaaž on eeterlike Doterra õlidega teostatav tõeliselt lõõgastav massaaž. Oskuslik aroomiõlide valik ja massaaž leevendavad lihaspinget, unehäireid, vererõhu kõikumist, vähendavad stressi ja parandavad meeleolu.

Massaažis kasutatakse väga kvaliteetseid Doterra eeterlikke õlisid, mis mõjutavad rakusisest ainevahetust, tõstavad immuunsüsteemi ja aktiviseerivad hormonaalseid toiminguid, leevendavad lihas-, liiges- ja närvivalusid, rahustavad ja parandavad enesetunnet, tasakaalustavad närvisüsteemi. Aroomimassaaž sobib suurepäraselt lõõgastumiseks, üleväsimuse ja stressi korral.

Massaaži kestus 90 minutit.

Vaata ka teisi teenuseid