Uus erakliinik aadressil Villa 3, Pärnu. Broneeri aeg eriarsti, psühholoogi, füsioterapeudi vastuvõtule kodulehelt, helistades või kohapeal.
Terviseteenused

Naudi tervet elu

Meie eriarstide missioon on aidata inimestel terve püsida ja koostada raviplaan, mis ainult ei leevendaks sümptomeid, vaid aitaks ka haiguse organismist välja ravida. Leia endale sobivaim.


Broneeri aeg

Beebid ja väikelapsed

VIV Living Tervisemajja on oodatud füsioterapeudi vastuvõtule, beebimassaaži ja erinevatesse rühmatreeningutesse teie pere pisemad. NB! Teenusele broneeri laps!

Grupitreening beebidele (1x)

Beebide grupitreeningus õpetame lastele läbi mängu, laulude ja liisusalmide erinevaid eakohaseid motoorseid oskuseid. Koos harjutusi tehes tugevneb beebi ja lapsevanema omavaheline kiindumussuhe – muutud julgemaks oma lapsega tegelemisel.

Grupitreening väikelastele (1x)

Väikelaste grupitreeningus teeme lõbusaid ja mängulisi harjutusi, et toetada last uute eakohaste oskuste õppimisel. Hüppame, jookseme, mängime palli, kukerpallitame, arendame tasakaalu ja koordinatsiooni.

Individuaalne beebimassaaž

Beebimassaaž on lõõgastava ja rahustava toimega, see võimaldab beebil uue elukeskkonnaga turvaliselt harjuda. Beebimassaaž stimuleerib õnnehormoonide tootmist ja pärsib stressihormooni produktsiooni – beebi on rahulikum ja rõõmsam.

Individuaalne füsioteraapia beebidele

Teenus on mõeldud peredele, kes soovivad alates sünnist kuni iseseisva kõndima hakkamiseni igakülgselt toetada oma lapse arengut, ennetada kõrvalekaldeid lapse füüsilises arengus ning aidata last erinevate motoorsete oskuste õppimisel. Teenuse kestus 30 minutit.

Individuaalne füsioteraapia väikelastele

Väikelaste füsioteraapia teenusele on oodatud pered, kes vajavad nõu lapse motoorse arengu toetamisel ning erinevate tervisemurede lahendamisel. Vastuvõtule on oodatud lapsed vanuses 1,5-12 eluaastat. Teenuse kestus 30 minutit.

Individuaalse füsioteraapia pakett beebidele (5x)

Pakett sisaldab viit individiaalset füsioteraapia seanssi beebidele.

Grupitreeningu pakett beebidele (5x)

Pakett sisaldab viite grupitreeningu kohtumist beebidele. NB! Teenusele registreerida laps!

Individuaalse füsioteraapia pakett väikelastele (5x)

Pakett sisaldab viis 30 minutilist individuaalset füsioteraapiaseanssi väikelapsele. Vastuvõtule on oodatud lapsed vanuses 1,5-12 eluaastat.

Loengusari

Loengusari last ootavale perele

Loengusari koosneb 6-st lühiloengust toetamaks pere rasedus-, sünnitus-, ja sünnitusjärgset aega. Loenguid viivad läbi oma ala spetsialistid: ämmaemand, naiste tervise füsioterapeut, beebide ja väikelaste füsioterapeut ning psühhoterapeut. Teenuse hind sisaldab nii tulevase ema kui ka isa loengus osalemist.

Last ootava pere loengusarja loeng (1x)

Last ootava pere loengusarjast on võimalik osa saada ka üksikute loengute kaupa. Loe lähemalt ja leia ajakavast huvipakkuv loeng. Teenuse hind sisaldab nii tulevase ema kui ka isa loengus osalemist.

Nahaprobleemid

Diagnoosime ja ravime nahahaigusi ja sugulisel teel levivaid haigusi.

Nahaarsti vastuvõtt

Vastuvõtule on oodatud inimesed erinevate nahahaigustega, nahamoodustiste, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui lähisuguluses on nahakasvajaid. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Nahaarsti korduv vastuvõtt

Teenuse kestus 15 minutit. Korduvaks vastuvõtuks loetakse pöördumist kuue kuu vältel.

Kogu keha uuring dermatoskoobiga

Dermatoskoopia ehk nahauuring annab võimaluse jälgida nahamuudatusi kogu kehal.

Krüoravi lastele

Krüoravi ehk külmutamist kasutatakse healoomuliste nahamoodustiste eemaldamiseks (näiteks soolatüükad).

Krüoravi täiskasvanutele

Krüoravi ehk külmutamist kasutatakse healoomuliste nahamoodustiste eemaldamiseks (näiteks soolatüükad, konnasilmad)

Koeproovi võtmine ja histoloogiline uuring

Koeproovi võtmise vajaduse määrab arst visiidi käigus. Protseduur võib toimuda nii esmase visiidi käigus, kui ka eraldi kokkulepitud ajal. Hind sisaldab koeproovi võtmist ja uuringu tasu, ning see lisandub visiiditasule. Vastavalt vajadusele võib arst teid kutsuda protseduurijärgseks läbivaatuseks ja analüüsitulemuste selgitamiseks korduvvisiidile.

Seborroiliste keratooside eemaldamine

Teenuse vajadust hindab arst. Teenus sisaldab nahamuutuste pindmise kihi eemaldamist koos järgneva krüokirurgia protseduuriga või ilma.

Healoomuliste nahakasvajate eemaldamine

Teenusele suunab arst. Healoomuliste nahapinnal asetsevate kasvajate aparaatne (diatermokauteriga) eemaldamine.

Sportimine, spordivigastused, taastumine

Sport ja liikumine toovad kasu nii tervisele kui ka üldisele töövõimele, võimaldades nii nautida inimesel täisväärtuslikumat elu ja pikendada tervena elatud aastaid. Erinevad vigastused ja lihaspinged kimbutavad nii sportlaseid, harrastajaid kui ka inimesi, kes on kaugemad spordile. Teadlik taastumine vigastusest algab hetkest, mil oleme saanud adekvaatse info oma olukorrast ning teadmised, kuidas ennast ise tagasi rajale aidata. See, kui kiirelt me paraneme, sõltub juba väga palju meie enda valikutest. Usaldades end meie spetsialistide hoolde, kes teevad omavahel tihedat koostööd, suurendad oma taastumisvõimalusi ning vähendad uue vigastuse tekkeriski.

Ortopeedi vastuvõtt

Vastuvõtule võivad pöörduda inimesed, kellel esineb probleeme tugi-liikumisaparaadi ehk luude, liigeste, lihaste ja kõõlustega seotud haigustega. Samuti trauma ja ülekoormuse tõttu tekkinud vigastuste korral.

Füsioterapeudi konsultatsioon

Teenus on mõeldud kliendile, keda vaevab väiksem tervisemure. Konsultatsioonil ei toimu raviseanssi. Teenuse pikkus 20 kuni 30 minutit.

Füsioterapeudi vastuvõtt

Visiidil tutvub terapeut kliendi tervisliku taustaga, kasutades suunavaid küsimusi ja spetsiifilisi teste. Kliendile koostatakse keabustele vastavalt esmane teraapiaplaan.

Füsioterapeudi korduv vastuvõtt

Klient tagasisidestab teraapiaplaani sobivuse ja iseseisva harjutuse ajal/järgselt tekkinud probleemid. Teenuse pikkus kuni 45 minutit.

Füsioteraapia teenuse pakett (5x)

Pakett sisaldab viis individuaalset 45 minutilist füsioteraapia seanssi.

Kinesioteipimine

Teenusel tutvub terapeut kliendi probleemiga, hindab teibitava piirkonna seisundit ning teostab sobivate tehnikatega probleempiirkonna teipimise. Teenuse kestus umbes 15minutit.

Aparaatne füsioteraapia

Ravi (elektriravi, laserravi) vajab eelnevat füsioterapeudi visiiti või eriarsti suunamist protseduurile. Teenuse pikkus 15 kuni 20 minutit.

Harjutusvara koostamine

Harjutusvara edastamiseks kasutatakse kvaliteetset nutiseadmesõbralikku platvormi, mis võimaldab nii kliendil endal kui ka terapeudil tema taastumist paremini jälgida ning vajalikke muudatusi õigeaegselt teha. Esmase harjutusvara annab terapeut üldjuhul esmavisiidil.

Liigesepunkteerimine/ liigesesisene süst

Liigeshaiguse tõttu võib suureneda liigesvedeliku hulk liigeseõõnes ning tekib liigese valu ja/ või funktsiooni häire. Teenuse käigus punkteeritakse liigest ning vastavalt vajadusele, kas eemaldatakse liigesest liigne vedelik või viiakse liigesesse ravimit. Teenuse hinnale lisandub ravimi hind.

Massaaž

Massaaž toob leevendus probleemide korral: lihaste ja liigeste valulikkus, liigesliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, verevarustushäired ja unehäired. VIV Living Tervisemajas on valida paljude erinevate massaažiliikide vahel, toetatud saab kogu keha kui tervik.

Massaaž 30 minutit

Klassikalise osalist massaaži piirkonda saad ise valida kas soovid massaaži seljale, õlavöötmele ja kaela piirkonnale või vajavad mudimist ja venitust väsinud ja pinges jalalihased. Massaaž toob leevendus probleemide korral: lihaste ja liigeste valulikkus, liigesliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, verevarustushäired ja unehäired.

Massaaž 60 minutit

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik, mis sisaldab erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea ja lihasvalusid.

Massaaž 90 minutit

Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea ja lihasvalusid. Massaaži teenust saab teha vastavalt kliendi soovile ja vajadusele kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale, vajadusel ka kuppudega.

Lõõgastav aroomimassaaž

Aroomimassaaži eesmärgiks on organismi harmoniseerida ning aidata kaasa keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele. Oluline roll on massaaži tehnikal, mis sisaldab väga aeglaseid ja silitavaid liigutusi, massaaž lõpeb lõõgastava pea -ja dekolteemassaažiga. Massaaži kestus 90 minutit.

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

Tai refleksoloogiline jalamassaaž sisaldab mõjutusi Hiina meditsiinist ja Tai traditsioonilisest massaažist. See on teraapia, kus näiteks jalatald, kõrvalest või käelaba omavad terviklikku tsoonide peegeldussüsteemi kogu inimese kehast. Seepärast nimetatakse seda ka tsooniteraapiaks.

Naiste tervis

Naise tervise probleeme aitab ennetada, diagnoosida ja ravida günekoloog. Sügisest alustab vastuvõtte ka naiste tervise füsioterapeut.

Günekoloogi vastuvõtt

Naistearsti ehk günekoloogi ambulatoorne vastuvõtt. Teenus sisaldab vajadusel ultraheliuuringut. Lisauuringud ja analüüsid on tasulised.

Spiraali paigaldus

Teenus sisaldab konsultatsiooni, vajadusel ultraheliuuringut ja spiraali paigaldamist. Eeldab eelnevat konsultatsiooni arstiga.

Viljatusravi õe vastuvõtt

Viljatusravi õe vastuvõtule on oodatud naised ja paarid, kes soovivad nõu viljakusega seotud küsimustes, kehavälise viljastamise, munarakkude külmutamise võimaluste kohta. Iga pere lugu on erinev ja vahel võtab lapse ootamine veidi rohkem aega. Oleme abiks Sinu pere loomisel!

Naiste tervise füsioterapeudi konsultatsioon

Teenusele on oodatud naised, kes soovivad konsulteerida spetsialistiga kõhu- ja vaagnapiirkonna probleemide osas. Tervisliku seisundi hindamiseks ja läbivaatuseks valida teenuseks naiste tervise füsioterapeudi esmane vastuvõtt.

Naiste tervise füsioterapeudi vastuvõtt koos ultraheliga

Igapäevaselt me selle peale ei mõtle, kuid naise tervise seisukohalt on kõhu- ja vaagnapõhjalihastel täita väga tähtis roll – tagada adekvaatne kõhupress tegevustel, mis nõuavad kehalt füüsilist pingutust ning võimaldada probleemideta urineerimine, soole töö ning seksuaalne erutus. Sageli võetakse vaagnapõhja probleeme kui vanuse suurenemisega seotud paratamatust ning ei otsita õigel ajal abi.

Sünnitusjärgne füsioterapeutiline hindamine ja nõustamine

Naised on oodatud esmasele füsioterapeutilisele hindamisele peale günekoloogi vastuvõttu, tavaliselt 8-12 nädalat peale sünnitust, aga vastavalt oma enesetundele ja valmisolekule. Vastuvõtu eesmärk on anda tagasisidet sünnitusest taastumise kohta.

Naiste tervise füsioterapeudi korduv vastuvõtt

Teenus on mõeldud naiste tervise füsioterapeudi poolt tagasikutsutud klientidele, eeltingimuseks on esmane füsioterapeudi vastuvõtt ja hindamine.

Rasedusaegne kinesioteipimine

Toestav teipimine rasedusaegse selja- ja vaagnavalude leevendamiseks.

Käekirurgia

Käekirurgia on multidistsiplinaarne eriala, mille eesmärgiks on diagnoosida ja ravida käe vigastusi, kaasasündinud ja omandatud haigusi ning deformatsioone, et taastada käe funktsionaalne ja anatoomiline terviklikkus. Käekirurg määrab edasise ravi, vajadusel pisioperatsiooni probleemi leevendamiseks, raviks. Pisioperatsioone teostame VIV Living Tervisemajas.

Käekirurgi vastuvõtt

Käekirurgia eesmärgiks on diagnoosida ja ravida kogu käe vigastusi, kaasasündinud deformatsioone ja omandatud haigusi.

Dupuytreni kontraktuuri nõelfastsiotoomia

Dupuytreni kontraktuuri puhul on tegemist peopesas asuva pihukilekõõluse ebanormaalse paksenemisega, mille tagajärjel võivad tekkida ühe või mitme sõrme kõverdumised. Nõelfastsiotoomia puhul lõigatakse haiged väädid läbi, kude ei eemaldata. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Ganglioni/tuumori eemaldamine küünarvarrelt, labakäelt

Ganglion tsüstid on põhiliselt käte liigeste ja kõõluste piirkondadesse tekkivad kühmud. Operatsiooni käigus eemaldatakse tsüst. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Karpaalkanali sündroomi operatsioon

Operatsiooni vajalikkust hindab arst. Teenus on vajalik, kui karpaalkanali ahenemise tõttu tekkinud surve mediaannärvile tekitab püsivat valu, tuimust ja nõrkust labakäes ning sümptomeid ei ole võimalik ravida konservatiivsete ravimeetoditega. Operatsiooni kestus umbes 30 minutit. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Plõksuva sõrme operatsioon

Operatsiooni vajalikkust hindab arst. Stenoseeriva tenosüviniidi ehk plõksuva sõrme puhul on probleem seotud sõrmi painutavate kõõluste ja sidemetega. Operatsiooni käigus vabastatakse probleemsed sidemed, et kõõlused saaks vabalt liikuda. Teenuse hind sisaldab kahte operatsioonijärgset hooldust.

Üldarst ja õe teenused

Üldarsti poole pöördutakse sagedasti väga erinevate tervisemurede korral: haiguste diagnoosimine ja ravi, ennetus, konsultatsioon, retseptide pikendamine ja tervisetõendite väljastamine. Üldarst saab vajadusel patsiente suunata vereanalüüsidele, uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti juurde. Õe teenused on mõeldud klientidele, kes vajavad operatsiooni või protseduuri järgset läbivaatust, hooldust, sidumist ja nõustamist.

Nõustamine ja läbivaatus

Sidumine ja niitide eemaldamine

Üldarst

Üldarsti poole võib pöörduda igas vanuses patsient erinevate tervisealaste murede ja haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ning raviks. Sagedasemad põhjused üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

Vaimne tervis

Vaimne tervis on üldise tervise lahutamatu osa, mis peegeldab tasakaalu inimese ja keskkonna vahel ning koosneb nii positiivsest kui ka negatiivsest tervisest. Maailma Terviseorganisatsioon kirjeldab vaimset tervist kui heaoluseisundit, milles inimene teostab oma võimeid, tuleb toime igapäevase elu pingetega, suudab töötada tootlikult ja tulemusrikkalt ning on võimeline andma oma panuse ühiskonna heaks. Vaimne tervis mõjutab inimese mõtlemist, käitumist ning tundeid. Samuti on see seoses stressiga toimetulekuga, teistest arusaamisega ja otsuste tegemisega.

Psühholoogiline konsultatsioon ja nõustamine

Konsultatsiooni eesmärk on aidata kliendil mõista, milles seisneb tema hetke probleem, mida ta vajab ning mida teha edasi, et olukorda muuta. Psühholoogilise nõustamise eesmärk on toetada inimese toimetulekut, parandada heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühholoogiline konsultatsioon ja nõustamine 0 kuni 18 eluaastat

Teenus on mõeldud inimesele alatest sünnist kuni 18 (sh.) eluaastat. Teenuse kestus kuni 60 minutit.

Analüütiline psühhoteraapia

Psühhoterapeudi vastuvõtule võib pöörduda mistahes elulise teemaga, mille tõttu teie igapäevaelu on häiritud või mille osas tunnete, et olete raskustes või surnud punktis. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühhoteraapia

Terapeudi vastuvõtule võib pöörduda mistahes elulise teemaga, mille tõttu teie igapäevaelu on häiritud või mille osas tunnete, et olete raskustes või surnud punktis. Teenuse kestus 60 minutit.

Psühhoteraapia 0 kuni 10 eluaastat

Laste psühhoterapeut tegeleb laste probleemidega eelkõige koostöös lapsevanema/tega. Saab konsulteerida psühhoterapeudiga ka ilma lapse juuresolekuta, kui muret teeb lapse käitumine. Individuaalsesse teraapiaase võtab psühhoterapeut lapse vastu vaid kokkuleppel peale ühiseid sessioone.

Psühhoteraapia 10 kuni 18 eluaastat

Terapeudi vastuvõtule võib pöörduda laps ja nooruk 10. kuni 18. eluaastani (18 sh) mistahes elulise teemaga, mille tõttu on lapse/nooruki igapäevaelu häiritud. Teenuse kestus kuni 60 minutit.

Pere- ja paarinõustamine

Eesmärgiks on parandada kogu perekonna toimimist ning suurendada lähedust ja pereliikmete rahulolu läbi efektiivsete probleemilahendus oskuste ja viisidega. Perenõustamise puhul on tegemist superviseeritava teenusega. Teenuse kestus 90 minutit.

Leina- ja kriisinõustamine

Nõustamine on vajalik siis, kui lein hakkab segama leinaja igapäevategevusi nagu õppimine või töö, magamine, söömine, laste eest hoolitsemine. Need on märgid, et inimene ei suuda oma jõuallikaid iseseisvalt üles leida ja võib takerduda leinatunnetesse ülemääraselt pikaks ajaks.

Mänguteraapia

VIV Living Tervisemaja mänguterapeut võtab teraapiasse vastu lapsi ja noori alates 10-ndast eluaastast. Mänguteraapiast võib olla abi näiteks kolimisest häiritud elustiili, õnnetusjuhtumi, haiguse, füüsilise puude, pereprobleemide, väärkohtlemise või hülgamise puhul. Teraapia kestus kuni 60 minutit. Alla 10a laste puhul valida teenuseks psühhoteraapia 0 kuni 10 eluaastat.

chevron-up